vko 50

9.joulu

10.joulu

11.joulu

12.joulu

13.joulu

14.joulu

15.joulu

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45 H2

9:30-10:30

9:30-10:30

9:45-10:15 H2

 

 

18:30-19:30

 

K-Vantaa

 

 

SaPKo

 

 

Haka 2

Haka 2

Tikkurila

Haka 2

Haka 2

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

Ottelu 20:00

 

 

19:45-20:45

 

10:30-11:30

Ottelu 16,15

II

Leki

 

 

 

 

 

Pingviinit

 

Haka 2

 

 

Haka 2

 

Haka 2

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

A

 

18:15-19:15

 

19:30-20:30

 

12:00-13:00

Ottelu 13:00

 

 

 

 

 

 

 

K-Vantaa

 

 

Haka 1

 

Haka 1

 

Haka 1

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

B

 

20:00-21:00

17:30-18:30

18.45-19:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

Haka 3

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

 

16:30-17:30

17.30-18.30

 

17:45-18:45

17:00-18:00

19:15-20.15

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

Raitasport

 

Decens MP

Decens MP

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16:15-17:15

 

18.15-19.15

 

AAA

   

 

 

 

 

 

AA

 

Radiokulma

 

Raitasport

 

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

17.30-19.30

 

AA

 

 

 

 

 

 

 

 

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

20:00-21:00

Polte

16.30-17.30

 

17.30-18:30

11:00-12:00

Ottelu 17:45

AAA

 

 

 

 

 

 

 Pingviinit

AA

Raitasport

 

Tesoma 1

 

Hervanta 1

Hervanta 2

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

16.30-17.30

14.45-16.15

13:00-14:00

Sport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

Tesoma 1

Tesoma 1

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 

Ottelu 15:30

14:15-15:15

F1/10

 

  

 

 

 

 Ässät

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

 

Haka 3

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F2/11

 

15:30-16:30

 

15:00-16:00

16.15-17.15

G12 11:15 Herv.2

 

G 12/13

 

 

 

 

 

Yellow/Black

 

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

Haka 3

Valkeakoski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

21.00-22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

13.45-15.15

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

 

 

 

19:45_20:45

JÄÄT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2