vko 49

2.joulu

3.joulu

4.joulu

5.joulu

6.joulu

7.joulu

8.joulu

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45 H2

9:30-10:30

9:45-10:30 H2

 

 

 

18:30-19.30

 

KeuPa HT

 

Jokipojat 17:00

 

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 1

Haka 2

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

19:30-20:30

 

Vierasottelu

 

 

18:30-19:30

18:30-19:30

II

 

 

K-Ahma

 

 

 

 

 

Haka 1

 

Valkeakoski

 

 

Haka 2

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

A

 

20:15-21:15

17:30-18:30

Ottelu 19:00

 

10:30-11:30

Vierasottelu

 

 

 

 

TPS Akatemia

 

 

Hermes

 

 

Haka 2

Haka 3

Haka 1

 

Haka 2

Kokkola

 

 

 

 

 

 

 

 

B

19:45-20:45

20:00-21:00

 

18:45-19:30

15:45-16:45

Vierasottelu

Ottelu 16:00

 

 

 

 

 

 

Ässät

TPS Akatemia

 

Haka 2

Haka 3

 

Haka 2

Haka 2

Pori Astora

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

 

16:30-17:30

17.30-18.30

 

17:45-18:45

Ottelu

Vierasottelu

 

   

 

 

 

FoPS

KJK

 

 

Radiokulma

Raitasport

 

Decens MP

Decens

Kankaanpää

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16.15-17.15

20:15-21:15

Ottelu

19:15-20:15

AAA

   

 

 

 

Power

Power

AA

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

Tes.2

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18:45-19:45 

 

 

12:00-13.30

Vierasottelu

AA

 

 

 

 

 

 

Pingviinit

 

Tesoma 1

 

Tesoma 2 

 

 

Tesoma 1

Pirkkala

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

20:00-21:00

Polte

16:30-17:30 

 

13:30-14:30

Black 16:45 Haka3

Ottelu

AAA

 

 

 

 

 

Yellow

Yellow/Black

AA

Raitasport

 

Tesoma 1 

 

Raitasport

Hervanta 1

Hervanta

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

 

20:00-21:00

Ottelut

13:00-14:00

Sport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 1

 

Haka 3

Hakio 1

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

16.15-17.15

F1-10 15:30 Haka3

Ottelu

F1/10

 

  

 

 

 

E2-09 Fast

Black/Yellow

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

Haka 3

Pajulahti

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F2/11

 

15:30-16:30

 

15:00-16:00

 

17:15-18:15

IT sarja

G 12/13

 

 

 

 

 

 

G-2012

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

 

Haka 2

Sentteri RK

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

21.00-22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

 

 

14:15-15:15

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

 

 

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

13.45-15.15

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

 

 

 

19:45-20:45

JÄÄT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2