vk 40 28.syys 29.syys 30.syys 1.loka 2.loka 3.loka 4.loka
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:15 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30 9:00-09:45  
    14:00-14:45 H3   VS. KiVa 18:30  @ KiVA  
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 1 Haka 2 Haka 2  
               
Miehet 19:00-20:200 19:00-20:00        
II            @ Uplakers  
  Haka 1 Haka 1          
               
U20 17:45-18:45 09:40-10:20 19:00-20:00 08:15-09:15 H3   11:45-12:30  
      16:15-17:15 RS  @ Leki    @ Pyry
  Haka 1 Haka3 Haka 1 Haka 2   Haka 2  
               
U18 18:30-19:30 19:00-20:00 19:30-20:30   20:00-21:00 19:30 - 21:45  
        VS. Ässät AK  @ Tappara AK
  Haka 2 Haka 2 Haka 2   Haka 3 Haka 2  
               
U17 20:00-21:00   17.30-18.30   20:15-21:15 17:15-19:15
          VS. Läki  @ Pingviinit
  Raitasport Raitasport   Radiokulma Decens
               
U16   17:45-18:45 20:15-21:15 16:30-18:30 17:45-18:45 18:00-19:00
2005      Oheinen    @ VG-62 MV-Jää
    Radiokulma Haka 1 Vapaa-aikatalo Decens MP Decens
               
U15 17.45-18.45 18:30-19:30 16.30-17.30 17.45-18.45   17:45-19:45  
2006   Oheinen       VS. Uplakers  
  Tesoma 1 Veska Tesoma 1 Tesoma 1   Tesoma 2  
               
U14 17:00-18:30 18.45-19.45 18.45-19.45 16.30-17.30 15:30-16:45  
2007 Oheinen       Black - HPK  @ Ottelu
  Autocenter Tesoma 2 Tesoma 2 Tesoma 1 Haka 3  
               
U13   17:30-18:30 16.15-17.15   17.30-18:30 12:00 - 13:15 13:00-14:00
2008   Oheinen       VS. KPK  
    Veska Hervanta 1   Hervanta 1 Hervanta 2 Decens
               
U11   16:30-17:30 17:30-18:30 19:00-20:00 14:15 - 15:15 DE
2010  @ LeKi TEHOJÄÄ  Oheinen Black @ HPK 15:45-17:15 H1
  Hervanta 2 Haka 3 Veska VS. Pingviinit
               
U10   16:30-17:30 16.15-17.15 16:15-17:15 16.45-17.45  
2011   Oheinen      
    Veska Hervanta 1 Haka 3 Haka 3  
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00   09:45-10:45  
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport   Hervanta 2  
               
Naiset 20:15-21:15     20:15-21:15 17:15-19:15
          U18 - K-Espoo
  Tesoma 2     Tesoma 1 Tesoma 1
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit             19:00-20:00
               
              Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-           13:45-15:15  
koulu              
            Haka 3  
               
VAKE              
JÄÄT              
               
               
               
VAPAITA         11:00-11:45  19:15-20:15 DE
VUOROJA        
          Hervanta 2 08:45-10:00 TE
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry