vk 38 14.syys 15.syys 16.syys 17.syys 18.syys 19.syys 20.syys
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:15 9:30-10:15 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30    
  18.30-19.30 14:00-14:45 H3    @ KEUPA      
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 2      
               
Miehet 21:00-22:00   20:15-21:15        
II            @ PYRY AK  
  Haka 2   Haka 1        
               
U20 19:00-20:00 09:30-10:30 H3 18:15-19:15 08:15-09:15 H3 16:15-17:15    
      19:00-20:00    @ K-ESPOO  @ K-VANTAA
  Haka 1   Haka 1 Haka 1 Haka 3    
               
U18 19:45-20:45 17:45-18:45 19:45-22:00 19:45-20:45   09:00-10:00 18:45-21:00
     @ TAPPARA AK       VS. ILVES AK
  Haka 2 Radiokulma Haka 2 Haka 2   Haka 2 Haka 2
               
U17 20:00-21:00   17.30-18.30   20:15-21:15   13:15-17:15
            VS. KUKI
  Raitasport Raitasport   Radiokulma   DECENS
               
U16   16:30-18:30 19:00-20:00 16:15-17:15 17:45-18:45 17:15-19:15 18:15-20:15
2005   Oheinen       VS. S-KIEKKO VS. ILVES AK
    Vapaa-aikatalo Haka 1 Raitasport Decens MP DECENS DECENS
               
U15 17.45-18.45 18:30-19:30 16.30-17.30 17.45-18.45   17.30-19.30  
2006   Oheinen          
  Tesoma 1 Veska Tesoma 1 Tesoma 1   Tesoma 2  
               
U14 17:00-18:30 18.45-19.45 18.45-19.45 16.30-17.30 12:15-13:15  
2007 Oheinen       MV-JÄÄ  
  Autocenter Tesoma 2 Tesoma 2 Tesoma 1 Hervanta 2  
               
U13   17:30-18:30 16.15-17.15   17.30-18:30 11:00-12:00  
2008   Oheinen TEHOJÄÄ        
    Veska Hervanta 1   Hervanta 1 Hervanta 2  
               
U11   16:30-17:30 17:30-18:30 19:00-20:00 15:30-16:30  
2010     Oheinen VS. TAPPARA  
  Hervanta 2 Haka 3 Veska HAKA 3  
               
U10   16:30-17:30 16.15-17.15 20:00-21:00 16.45-17.45  
2011   Oheinen        
    Veska Hervanta 1 Haka 3 Haka 3  
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00   09.45-10.45  
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport   Hervanta 2  
               
Naiset 20:15-21:15     20:15-21:15 15:00-17:00 08.45-10.00
          VS. ROCKETS  
  Tesoma 2     Tesoma 1 Tesoma 1 Tesoma 1
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit             21.00-22.00
               
              Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-           13:45-15:15  
koulu              
            Haka 3  
               
VAKE              
JÄÄT              
               
               
               
VAPAITA            
VUOROJA          
             
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry