vk 37 7.syys 8.syys 9.syys 10.syys 11.syys 12.syys 13.syys
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:15 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30 H3    
  18.30-19.30 14:00-14:45 H3   KEUPA 18:30  @ FPS    
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 HAKA 1      
               
Miehet   20:15-21:15 21:00-22:00    
II              
    Haka 1 Haka 2    
               
U20 20:15-21:15 09:30-10:30 H3 20:45-21:45 08:15-09:15 H3      
    19:00-20:00 19:45-20:45  @ VIERASPELI  @ VIERASPELI  
  Haka 1 Haka 1 Haka 2 HAKA 2      
               
U18 21:00-22:00 18:30-19:30   18:40-19:30 17:45-18:45    
             @ HPK AK  
  Haka 2 Haka 2   Haka 2 Haka 1    
               
U17 20:00-21:00   17.30-18.30   20:15-21:15    
            @ KJK TEAM 
  Raitasport Raitasport   Radiokulma    
               
U16   17:45-18:45   16:15-17:15 17:45-18:45 17:15-19:15 19:15-20.15
2005          @ ILVES AK MV-Jää   
    Radiokulma   Raitasport Decens MP DECENS Decens MP  
                 
U15 17.45-18.45 18:30-19:30 16.30-17.30 17.45-18.45   17.30-19.30  
2006   OHEINEN          @ VIERASPELI
  Tesoma 1 VESKA Tesoma 1 Tesoma 1   Tesoma 2  
               
U14 17:00-18:30 18.45-19.45 18.45-19.45 16.30-17.30   17.45-19.15
2007          @ HPK MV-Jää
  AUTOCENTER Tesoma 2 Tesoma 2 Tesoma 1   Tesoma 1
               
U13   17:00-18:00 16.15-17.15   17.30-18:30    
2008   OHEINEN/VESKA          @ VIERASPELI
    20:15-21:15 HAKA 2 Hervanta 1   Hervanta 1    
               
U11   16:30-17:30 17:30-18:30 19:00-20:00       18:00-19:00
2010

 

TEHOJÄÄ OHEINEN  @ LUKKO        Decens
  Hervanta 2 Haka 3 VESKA    
               
U10   16:30-17:30 16.15-17.15 16.15-17.15 15:30-17.45  
2011   OHEINEN        
    VESKA Hervanta 1 Haka 3 Haka 3  
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00   09.45-10.45  
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport   Hervanta 2  
               
Naiset 20:15-21:15     20:15-21:15       08:45-10:00
                 @ Salo  
  Tesoma 2     Tesoma 1       Tesoma 1
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit         20:00-21:00   21.00-22.00
               
          Haka 3   Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-              
koulu              
               
               
VAKE              
JÄÄT              
               
               
             

 

VAPAITA           13:45-15:15 H3

 

VUOROJA              
               
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry