vk 36 31.elo 1.syys 2.syys 3.syys 4.syys 5.syys 6.syys
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:15 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30    
  18.30-19.30   18:15-19:15  @ K-Vantaa K-Vantaa 18:30    
  Haka 2 Haka 2 Haka 2   Haka 1    
               
Miehet    20:15-21:15 20:15-21:15        
II              
    Haka 2  Haka 1        
               
U20 19:45-20:45

19:00-20:00

09:30-10:30 H3 08:15-09:15 16.15-17.15 16:00 ->  
      19:30-20:20 Vs. Leki 19:15   Vs. V-United  
  Haka 2 Haka 1 Haka 2 Haka 1 Haka 3 Haka 1  
               
U18 20:15-21:15 19:00-20:00   19:45-20:45 20:00-21:00 16:00 -> 12:00 ->
            Vs. Tappara AK  @ Ilves AK
  Haka 1 Haka 2   Haka 2 Haka 3 Haka 2 Haka 1
               
U17 20:00-21:00 19.30-20.30 17.30-18.30   20:15-21:15 17:00-19.15 19:15-20.15
    Oheinen         MV-Jää 
  Raitasport Veska Raitasport   Radiokulma Decens MP Decens MP
               
U16   17:45-18:45   16:15-17:15 17:45-18:45   19:15-20.15
2005           MV-Jää 
    Radiokulma   Raitasport Decens MP   Decens MP
               
U15 17.45-18.45 18.30-19.30 16.30-17.30 17.45-18.45   17.30-19.30 13:15-15:15
2006   Oheinen         Vs. Virkiä
  Tesoma 1 Veska Tesoma 1 Tesoma 1   Tesoma 2 Decens
               
U14   17:00-18:30 18.45-19.45 18.45-19.45 16.30-17.30 14.45-17.30 17.45-19.15
2007  

      Oheinen

      OTTELUT MV-Jää
     Annalan koulu Tesoma 2 Tesoma 2 Tesoma 1 Tesoma 1 Tesoma 1
               
U13   17.30-18.30 16.15-17.15   17.30-18:30 13:45-16:45  
2008   Oheinen       Vs. Jyp  
    Veska Hervanta 1   Hervanta 1 Haka 3  
               
U11   16:30-17:30 17:30-18:30   19.00-20.00    
2010       Oheinen  @ Raisio  
  Hervanta 2 Haka 3   Veska    
               
U10   16.30-17.30   16.15-17.15   17.00-17.45 18.00-19:00
2011   Oheinen          
    Veska   Hervanta 1   Haka 3 Decens MP
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00 18.00-19.00 09.45-10.45  
G 12/13       Oheinen    
    Radiokulma   Raitasport Veska Hervanta 2  
               
Naiset 20:15-21:15     20:15-21:15 08.45-10.00
           @ Hollola  
  Tesoma 2     Tesoma 1 Tesoma 1
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit         21:15-22:15   21.00-22.00
               
          Haka 3   Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-              
koulu              
               
               
VAKE              
JÄÄT              
               
               
               
VAPAITA              
VUOROJA            
               
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry