vko 11 9.maalis 10.maalis 11.maalis 12.maalis 13.maalis 14.maalis 15.maalis
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:30 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30 ??  
  18.30-19.30   IPK     Playoff  
  Haka 2 Haka 2 Hakametsä Haka 2 Haka 2 ??  
               
Miehet     19.30-20.30 Ottelu 20:00-21:00 Vierasottelu Ottelu
II       Playoff    Playoff Playoff 
      Haka 2 Haka 2 Haka 3 ??? Haka 2
               
A              
               
               
               
B 19.45-20.45 19.00-20.00  17.30-18.30  19.45-20.45 18.15-19.15  Ottelu Vierasottelu
            OS Salamat GrIFK
  Haka 2 Haka 2  Haka 3   Haka 2  Haka 2 Haka  Kauniainen
               
C1-04   16:30-17:30 17.30-18.30 17:45-18:45 Vierasottelu 18:15-20.15
        Lukko Ilves Team
    Radiokulma Raitasport Decens MP Rauma Decens MP
               
C2-05   17:45-18:45   16:15-17:15 20:15-21:15 Ottelut Ottelut
AA         Power/Sport Power/Sport
AA   Radiokulma   Raitasport Radiokulma Decens/Virrat Nokia/Lempäälä
               
D1-06 17.45-18.45 18.45-19.45 17.45-18.45 16.30-17.30 17.45-19.15
A         MV-jää
  Tesoma 1 Tesoma 2 Tesoma 1 Tesoma 1 Tesoma 1
               
D2-07 20:00-21:00 Polte 16.30-17.30 17.30-18:30 Ottelut 08.45-10.00
AA       Yellow/Black Mv jää
AA Raitasport Tesoma 1 Hervanta 1 Kankaanpää/Tesoma Tesoma 1
               
E1-08   20:00-21:00 16.15-17.15 18.45-19.45   09.45-10.45  
Sport              
    Haka 3 Hervanta 1 Tesoma 2   Hervanta 2  
               
E2-09   16.30-17.30   16.15-17.15 16.15-17.15 15:30-17.45 F1 Ottelut
F1/10               Sport
  Hervanta 2   Hervanta 1 Haka 3 Haka 3 Lempäälä
               
               
F2/11   15:30-16:30   15:00-16:00   11:00-13:15 13:00-15:15
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport   Hervanta 2 Decens MP
               
Naiset 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit             21.00-22.00
              Ratkeaa myöh.
              Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-           13.45-15.15  
koulu              
            Haka 3  
               
VAKE              
JÄÄT