KOOVEE päävalmentajat 2020-2021

Posted by Administrator (admin) on 26.02.2020
Uutiset >> Jaosto

 

Kooveen U20 ei järjestä erikseen try out tapahtumaa kaudelle 2020-2021 vaan muualla kuin Kooveen A tai B1 joukkueissa viime kaudella pelanneet pelaajat jotka haluavat tulla antamaan näyttöjä ensi kauden joukkueeseen voivat olla suoraan yhteydessä vastuuvalmentaja Mikko Manniseen.

 

U18 Mestis joukkueen Try out tapahtuma on huhtikuussa. Tästä ilmoittautumisohje erikseen.

 

U17-U07 juniorijoukkueisiin kaikki Kooveeseen tulevat uudet pelaajat voivat olla yhteydessä suoraan oman ikäluokan vastuuvalmentajaan ja sopia ajankohdan jolloin tulisi avoimiin harjoituksiin mukaan.

 

Vastuuvalmentajien yhteystiedot löytyvät alta:

 

A-C Valmennuskoordinaattori: Juuso Hahl

Juniorikoordinaattori (U14-U11): Tommi Pajunen pajunen.tommi@gmail.com 044 2182 914

 

U20-nuorten Mestis : Mikko Manninen miksa.manninen@gmail.com 040 9309 010

U18-Mestis: Ville Heino v.h.heino@hotmail.com 041 5448 701

U17-nuoret (2004): Tero Koponen tero.p.koponen77@gmail.com 050 5670 483

U16-Mestis (2005): Niki Tuomela Niki.tuo@hotmail.com 040 041 0089

U15-juniorit (2006 AAA/AA/A-alkusarja) : Mika Laakso mikalaakso67@gmail.com 045 3259 698

U14-juniorit (2007 AAA/AA/A-alkusarja) : Tommi Pajunen pajunen.tommi@gmail.com 044 2182 914

U13-juniorit (2008 AA/A -alkusarja) : Petri Mustelin petri.mustelin@kolumbus.fi 040 5393 060

U12-juniorit (2009) : Tomas Stenvall stenvall.tomas@gmail.com 044 3451509   ( Avataan joukkuetoiminta vain jos tulee tarpeeksi ilmoittautuneita)

U11-juniorit (2010) : Tomas Stenvall stenvall.tomas@gmail.com 044 3451509  

U10-juniorit (2011 leijonaliiga) : Teemu Mäki teemumaki@hotmail.com 040 5293 470

U09-juniorit (2012 leijonaliiga) : Jouni Viitanen jouni.viitanen@revolutiontraining.fi 041 4311 399  

U08/07-juniorit (2013/2014 T-I-sarja) : Tomas Stenvall stenvall.tomas@gmail.com 044 3451509  

Kiekkokouluvastaava : Jyrki Rantala Jyrki.Rantala@tampere.fi 050 3788 876

Naisten harraste: Annamari Siekkinen annamarisiekkinen@hotmail.com 040 777 2431

 

Lisätiedot,

Pekka Hemmilä

044 7284763

pekka.hemmila@koovee.fi

Takaisin

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry