vko 42

14.loka

15.loka

16.loka

17.loka

18.loka

19.loka

20.loka

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

 

9:30-10:30

9:30-10:45

9:30-10:30

9:30-10:30 H2

Ottelu

 

 

 

 

 

 

SaPKo

Jokipojat

 

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Savonlinna

Joensuu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

 

20:00-21:00

 

19:00-20:00

 

15:30-16:30

Vierasottelu

II

 

 

 

 

 

 

Pingviinit

 

 

Haka 3

 

Haka 2

 

Haka 2

Pirkkala

 

 

 

 

 

 

 

 

A

19:30-20:30

17:00-18:30

Ottelu 19:00

18:15-19:15

Ottelu 19:00

13:00-14:00

Ottelu 12:00

 

 

 

Blues AK

 

Pyry

 

RoKi

 

Haka 1

Haka 1

Haka 2

Haka 1

Haka 2

Haka 1

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

B

 

17:45-19:15

17:30-18:30

Vierasottelu

20:00-21:00

11:00-12:00

Vierasottelu

 

 

 

 

Pyry

 

 

Viikingit

 

 

Haka 2

Haka 3

Nokia

Haka 3

Haka 2

Vuosaari 1

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

 

17:45-18:45

17:30-18:30

 

17:45-18:45

Vierasottelu

 

 

 

 
 

 

Lukko Team

VG-62

 

 

Radiokulma 

Raitasport

 

Decens MP

Decens MP

Naantali 2

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

20:00-21:00

 

 

16.30-17.30

20:15-21:15

Vierasottelu

Vierasottelu

AAA

Demoryhmä painopistejää

 

 

 

 

Power/Sport

Sport

AA

Raitasport

 

 

Raitasport

Radiokulma

Sent RK/Hollola

Keuruu

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

 

16:45-17:45

18.45-19.45

17.45-18.45

 

17.30-19.30

 

AA

   

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

17.45-18.45

Polte

16.30-17.30

 

17.30-18:30

12:15-13:15

17.45-19.15

AAA

 

 

 

 

 

 

 

AA

Tesoma 1

 

Tesoma 1

 

Hervanta 1

Hervanta 2

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

16.30-17.30

14.45-16.15

14:15-15:15

Sport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

Tesoma 1

Tesoma 1

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

16.15-17.15

15:30-17.45

 

F1/10

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

Haka 3

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F2/11

 

15:45-16:45

 

15:15-16:15

 

11:00-12:00

13:00-14:00

G12/13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

 

Hervanta 2

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

21.00-22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

13.45-15.15

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 20:00-21:30

 

 

 

 

 

19:30-20:45

JÄÄT

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 1 

 

 

 

 

 

Haka 2