vko 41

7.loka

8.loka

9.loka

10.loka

11.loka

12.loka

13.loka

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45 H2

9:30-10:30

9:30-10:30 H2

11:00-12:00

9:30-10:00 H2

 

18:30-19:30

 

Tuto 18:30

 

Peliitat

 

RoKi 17:00

 

Haka 2

Haka 2

Haka 1

Haka 2

Heinola

Haka 2

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

 

19:00-20.00

 

19:45-20:45

 

Ottelu 19:00

 

II

 

 

 

 

 

HiHo

 

 

 

Haka 2

 

Haka 2

 

Haka2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

19:45-20:45

19:30-20:30

 

18:15-19:15

20:00-21:00

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

 

Pyry

 

 

Haka 2

Haka 1

 

Haka 1

Haka 3

Nokia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B

 

20:00-21:00

17:30-18:30

18:45-19:30

16.15-17.15

Vierasottelu

Ottelu 12:00

 

 

 

 

 

 

Nikkarit Hyri

KJT Haukat

 

 

Haka 3

Haka 3

Haka 2

Haka 3

Riihimäki

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

20:00-21:00

 

17.30-18.30

 

17:45-18:45

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

 

Kiekkohait

 

 

Raitasport

 

Raitasport

 

Decens MP

Salo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16.30-17.30

20:15-21:15

Ottelu 13:30

Ottelu18:15

 

   

 

 

 

Sport

Power

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

Hervanta 2

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

 

16:45-17:45 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

17.30-19.30

 

AA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

17:45-18:45 

Polte

16.30-17.30

 

17.30-18:30

Ottelu

18:00-19.15

AAA

 

 

 

 

 

Black

 

AA

Tesoma 1 

 

Tesoma 1

 

Hervanta 1

Vammala

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

 

14.45-16.15

13:00-14:00

Sport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

 

Tesoma 1

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

16.30-17.30

E2/09 V-Koski

 

F1/10

 

  

 

 

 

FI/10           15:30-17:45 

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

Tesoma 1

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

F2/11

 

15:45-16:30

 

15:15-16:15

 

11:00-13:15

14:15-15:15

G12/13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

 

Hervanta 2

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

13.45-15.15

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

20:45-21:45 

 

 

 

 

 

 

JÄÄT

 

 

 

 

 

 

 

 

 Haka 1