vko 40

30.syys

1.loka

2.loka

3.loka

4.loka

5.loka

6.loka

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45 H2

9:30-10:30

9:30-10:30 H2

 

 

 

 

 

K-Vantaa 18:30

 

KeuPa

 

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 1

Haka 2

Keuruu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

 

20:00-21:00

20:45-21:45

 

 

Vierasottelu

Vierasottelu

II

 

 

 

 

 

Pingviinit

KPK

 

 

Haka 3

Haka 2

 

 

Pirkkala

Mänttä

 

 

 

 

 

 

 

 

A

19:30-20:30

18:15-19:15

 

21:00-22:00

16.15-17.15

Vierasottelu

Ottelu 15:15

 

 

 

 

 

 

K-Espoo

K-Espoo

 

Haka 1

Haka 1

 

Haka 2

Haka 3

Espoonlahti

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

B

19:45-20:45

19:00-20:00

17:30-18:30

 

20:15-21:15

Ottelu 15:00

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

Viikingit

K-Kissat

 

Haka 2

Haka 2

Haka 3

 

Haka 3

Haka 2

Kaarela 1

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

20:00-21:00

 

17.30-18.30

 

17:45-18:45

Ottelu 17:15

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

FoPS

KJK

 

Raitasport

 

Raitasport

 

Decens MP

Decens MP

Kankaanpää

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

Ottelu

20:15-21:15

Ottelut

Ottelu

AAA

   

 

Power

 

Sport/Power

Sport

AA

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

Her2/Tes2

Hämeenlinna

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

Ottelu 14:45

Vierasottelu

AA

 

 

 

 

 

Pingviinit

Keltaiset

 

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 1

Urjala

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

 

16:45-17:45

19.30-20:30

 

17.30-18:30

Ottelut

Ottelut

AAA

 

jää/polte

   

 

Yellow/Black

Yellow/Black

AA

 

Radiokulma

Haka 2

 

Hervanta 1

Tes1/Hakio1

Her2/Tes1

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

16.30-17.30

15:30-17:45

Turnaus

Sport

 

 

 

 

 

 

Sport

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

Tesoma 1

Haka 3

Kangasala

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 

Turnaus

13:00-15:15

Fast

 

  

 

 

 

Fast

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

 

Hakio 1

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

F1/10

 

 

16.30-17.30

 

   

13:00-15:15

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

Tesoma 1

 

   

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

F2/11

 

15:45-16:45

 

 

 

9.45-10.45

Ottelu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

 

 

 

Hervanta 2

Hämeenlinna

 

 

 

 

 

 

 

 

G 12/13

 

 

 

15:30-16:15

 

9:45-10:45 

Turnaus

 

 

 

 

 

 

 

 G12

 

 

 

 

Raitasport

 

Hervanta 2 

Sentteri RS

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

13.45-15.15

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

21:00-22:00 

 

 

 

JÄÄT

 

 

 

 Haka 2