vko 4

20.tammi

21.tammi

22.tammi

23.tammi

24.tammi

25.tammi

26.tammi

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45

9:30-10:30

9:30-10:30

9:15-10:15

9:45-10:15 H1

 

18.30-19:30

 

 

 

KeuPa HT

 

RoKi

 

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 1

Haka 1

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

19:45-20:45

20:00-21:00

 

 

 

16:45-17:45

Ottelu

II

 

 

 

 

 

 

HiHo

 

Haka 2

Haka 3

 

 

 

Haka 3

Sentteri D

 

 

5

 

 

 

 

 

A

17:00-18:00

17:00-18.00

Ottelu 19:00

 

16.15-17.15

Vierasottelu

 

 

 

 

K-Vantaa

 

 

K-Espoo

 

 

Haka 1

Haka 1

Haka 2

 

Haka 3

Tapiola 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B

 

19:00-20:15

17:30-18:30

18:45-19:45

 

Vierasottelu

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

Jokipojat

KalPa AK

 

 

Haka 2

Haka 3

Haka 3

 

Joensuu

Toivala LT

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

 

16:30-17:30

17.30-18.30

 

17:45-18:45

14:30-15:30

klo 18:15

 

   

 

 

 

 

HCK Salamat

 

 

Radiokulma

Raitasport

 

Decens MP

Radiokulma

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16:15-17:15

20:15-21:15

18.15-19.15

Vierasottelu

AA

     

 

 

 

Sport

AA

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

Radiokulma

Nokia 2

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

Vierasottelu

 

AA

 

 

 

 

 

UJK

 

 

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Uusikaupunki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

20:00-21:00

Polte

16.30-17.30

 

17.30-18:30

Vierasottelu

Ottelu 17.45

AA

 

 

 

 

 

Black/Yellow

Black

AA

Raitasport

 

Tesoma 1

 

Hervanta 1

Hakio 2/Haka 3

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

16.30-17.30

Ottelut

13:00-15:15

Sport

 

 

 

 

 

Sport

 

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

Tesoma 1

Hervanta

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 

17.30-19.30

F1LL

F1/10

 

  

 

 

 

 

Bla/Yell/Sport

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

 

Tesoma 2

Haka3/Lemp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F2/11

 

15:30-16:30

 

15:00-16:00

 

F2 LL

G11 TI-Sarja

G 12/13

 

 

 

 

 

 Black/yell

 

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

 

Hervanta 2

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

11:00-12:00

21:00-22:00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

Haka 2 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

13.45-15.15

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

20:45-21:45

 

 

 

 

 

 

JÄÄT

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 1