vko 39

23.syys

24.syys

25.syys

26.syys

27.syys

28.syys

29.syys

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:15

9:30-10:30

9:30-10:45

9:30-10:30

9:30-10:30 H2

10:00-10:30 H2

 

 

 

 

 

 

Hermes 18:30

SaPKo 17:00

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 1

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

20:45-21:45

 

17:30-18:30

 

 

Vierasottelu

 

II

 

 

 

 

 

Leki

 

 

Haka 1

 

Haka 3

 

 

Lempäälä

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

19:30-20:30

20:00-21:00

 

19:30-20:30

16.15-17.15

Vierasottelu

Ottelu 16:00

 

 

 

 

 

 

Leki

Hermes

 

Haka 1

Haka 3

 

Haka 1

Haka 3

Lempäälä

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

B

19:45-20:45

Ottelu 19:15

 

20:45-21:45

20:00-21:00

16:45-17:45

Ottelu16:00

 

 

Pyry

 

 

 

 

TPS AK

 

Haka 2

Haka 2

 

Haka 1

Haka 3

Haka3

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

20:00-21:00

 

17.30-18.30

 

17:30-18:30

Vierasottelu

19:15-20:15

 

 

 

 

 

 

K-Karhut

 

 

Raitasport

 

Raitasport

 

Hervanta 1

Virrat

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16.30-17.30

20:15-21:15

Vierasottelu

Vierasottelu

AAA

   

 

 

 

Sport

Power

AA

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

Lempäälä 2

Naantali

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

17.30-19.30

Vierasottelu

AA

 

 

 

 

 

 

Keltaiset

 

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Ylöjärvi

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

 

16:45-17:45

 

19:45-20:45

Ottelu 17.45

Vierasottelu

 

AAA

 

jää/Polte

 

 

Yellow

Yellow/Black

 

AA

 

Radiokulma

 

Haka 2

Decens

Ylöj./ Hakio 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

16.30-17.30

14.45-16.15

Turnaus

 

 

 

 

 

 

 

Sport

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

Tesoma 1

Tesoma 1

Nokia

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 

15:30-16:30

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F1/10

 

 

16.30-17.30

 

 

15:30-16:30

14:15-15:15

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

Tesoma 1

 

 

Haka 3

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

F2/11

 

15:45-16:30

 

 

 

13.45-15.15

13:00-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

 

 

 

Haka 3

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

G 12/13

 

 

 

15:15-16:15

 

13.45-15.15

TI-sarja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raitasport

 

Haka 3

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Kohot-

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

taret

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

21.00-22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

 

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

 

 

 

 

JÄÄT