vko 38

16.syys

17.syys

18.syys

19.syys

20.syys

21.syys

22.syys

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45

9:30-10:30

9:30-10:30

 

 

 

18:30-19:15

17:45-18:45

Suomen Cup 19:00

 

Suomen Cup

 

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Imatra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

 

20:00-21:00

 

20:15-21:15

 

20:00-21:00

Ottelu 19:00

II

 

 

 

 

 

 

Pyry AK

 

 

Haka 3

 

Haka 2

 

Haka 3

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

A

19:30-20:30

18:15-19:15

 

19:00-20:00

16.15-17.15

Vierasottelu

Ottelu 18.15

 

 

 

 

 

 

SaPKo

Diskos

 

Haka 1

Haka 1

 

Haka 2

Haka 3

Savonlinna

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

B

20:45-21:45

19:00-20:00

 

19:30-20:30

20:00-21:00

Ottelu

 

 

 

 

 

 

 

Ässät AK

 

 

Haka 2

Haka 2

 

Haka 1

Haka 3

Pori Astora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

20:00-21:00

 

17.30-18.30

 

17:45-18:45

Ottelu 14:45

19:15-20:15

 

 

 

 

 

 

VG-62

 

 

Raitasport

 

Raitasport

 

Decens MP

Radiokulma

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

Ottelu 17:30

16.30-17.30

20:15-21:15

Vierasottelu

18:00-19:00

POWER

   

Sport

 

 

Power

 

SPORT

 

Radiokulma

Tesoma  2

Raitasport

Radiokulma

Impivaara 1

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

 

17.45-18.45

 

Vierasottelu

Ottelu 17:45

AAA/

 

 

 

 

 

Keltaiset

Keltaiset

AA

Tesoma 1

 

 

Tesoma 1

 

Tesoma 1

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

 

16:45-17:45

17:30-18:30

 

17.30-18:30

Ottelu 14:15

Ottelu 12:30

 

 

 

 

 

 

Yellow

Black

 

 

Radiokulma

Haka 3

 

Hervanta 1

Hervanta 2

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

16.30-17.30

Vierasottelu

13:00-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

Tesoma 1

Mänttä

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 

15:30-17.45

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F1/10

 

 

16.30-17.30

 

 

15:30-17:45

14:15-15:15

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

Tesoma 1

 

 

Haka 3

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

F2/11

 

15:45-16:45

 

 

 

13.45-15.15

08.45-10.00

 

 

 

 

 

 

 

?

 

 

Radiokulma

 

 

 

Haka 3

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

G 12/13

 

 

 

15:15-16:15

 

12:15-13:15

08.45-10.00

 

 

 

 

 

 

 

?

 

 

 

 

Raitasport

 

Hervanta 2

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

 21:45-22:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

 

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

 

 

 

 

JÄÄT