vko 3

13.tammi

14.tammi

15.tammi

16.tammi

17.tammi

18.tammi

19.tammi

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45 H2

9:30-10:30

9:30-10:30 H2

Ottelu

 

 

18:30-19:30

 

TuTo

 

Hermes

RoKi

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 1

Haka 2

Kokkola

Lappi Areena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

19:45-20:45

20:00-21:00

 

19:30-20:30

 

Ottelu

 

II

 

 

 

 

 

Uplakers

 

 

Haka 2

Haka 3

 

Haka 1

 

Ylöjärvi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

18:15-19.15

18:15-19:15

 

17:00-18:00

Vierasottelu

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

K-Vantaa

Sport

 

 

Haka 1

Haka 1

 

Haka 1

Tikkurila

Vaasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B

 

19:00-21:00

17:30-18:30

Ottelu 19:15

20:00-21:00

11:00-12:00

Ottelu 16:00

 

 

 

 

Pyry

 

 

GRlFK

 

 

Haka 2

Haka 3

Haka 2

Haka 3

Haka 2

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

 

16:30-17:30

17.30-18.30

 

17:45-18:45

Vierasottelu

 

 

   

 

 

 

Lukko Team

 

 

 

Radiokulma

Raitasport

 

Decens MP

Rauma TK1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16:15-17:15

20:15-21:15

Ottelut

Ottelu

AA

   

 

 

 

Power/Sport

Sport/Power

AA

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

Decens

Jkoski/Radiok.

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

17.30-19.30

Vierasottelu

A

 

 

 

 

 

 

VG-62 kel.

 

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Naantali

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

20:00-21:00

Polte

16.30-17.30

Vierasottelu

17.30-18:30

16:45-17:45

 

AA

 

 

 

Yellow

 

 

 

AA

Raitasport

 

Tesoma 1

Pirkkala

Hervanta 1

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

16.30-17.30

Turnaus

13:00-15:15

Sport

 

 

 

 

 

Sport

 

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

Tesoma 1

Tesoma 1

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

16.15-17.15

Ottelut

 18:00-19:00

F1/10

 

  

 

 

 

E2 Fast/Sport

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

Haka 3

Her 2/Haka 2

 Decens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F2/11

 

15:30-16:30

 

15:00-16:00

 

15:30-16:30

Ottelut

G 12/13

 

 

 

 

 

 

F2 LL Black/Yell

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

 

Haka 3

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

19:45-20:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

13.45-15.15

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

 

 

 

18:30-19:30

JÄÄT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2