vko 8 17.helmi 18.helmi 19.helmi 20.helmi 21.helmi 22.helmi 23.helmi
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:30 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30    
  18.30-19.30       TuTo    
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 2 Kupittaa    
               
Miehet   19.30-20.30   19.30-20.30   12.15-13.15 Ottelu 16.00
II             HiHo
    Haka 1   Haka 1   Haka 1 Haka 2
               
A 17.00-18.00 18.15-19.15 Ottelu 19.00 18.15-19.15 Vierasottelu    
      TuTo   KooKoo    
  Haka 1 Haka 1 Haka 2 Haka 1 Kouvola    
               
B 19.45-20.45 19.00-20.00   18.40-19.30 16.15-17.15 Vierasottelu Vierasottelu
    20.15-21.15 MV       OS Salamat RoKi
  Haka 2 Haka 2   Haka 2 Haka 3 Linnanmaa 2 Lappi Areena
               
C1-04   16:30-17:30 17.30-18.30 17:45-18:45   18.00-20.15
           
    Radiokulma Raitasport Decens MP   Decens MP
               
C2-05   17:45-18:45   16:15-17:15 20:15-21:15 17.00-19.15  
AA          
AA   Radiokulma   Raitasport Radiokulma Decens MP  
               
D1-06 17.45-18.45 18.45-19.45 17.45-18.45   17.30-19.30  
A            
  Tesoma 1 Tesoma 2 Tesoma 1   Tesoma 2  
               
D2-07 20:00-21:00 Polte 16.30-17.30 17.30-18:30 14.45-16.15 13:00-14:00
AA          
AA Raitasport Tesoma 1 Hervanta 1 Tesoma 1 Decens MP
               
E1-08   20:00-21:00 16.15-17.15 18.45-19.45 16.30-17.30   17.45-19.15
Sport              
    Haka 3 Hervanta 1 Tesoma 2 Tesoma 1   Tesoma 1
               
E2-09   16.30-17.30   16.15-17.15   15:30-17.45 8.45-10.00
F1/10                
  Hervanta 2   Hervanta 1   Haka 3 Tesoma 1
               
               
F2/11   15:30-16:30   15:00-16:00   11:00-13:15 14:15-15:15
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport   Hervanta 2 Decens MP
               
Naiset 20.45-22.00     21.15-22.15   09:45-10:45  
             
  Hervanta 2     Hervanta 1   Hervanta 2  
               
Kilpurit             21.00-22.00
               
              Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-           13.45-15.15  
koulu              
            Haka 3  
               
VAKE   20.45-21.45          
JÄÄT              
    Haka 1