vk 39 21.syys 22.syys 23.syys 24.syys 25.syys 26.syys 27.syys
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:15 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30    
    14:00-14:45 H3   VS. TUTO 18:30  @ FPS    
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 1      
               
Miehet    

   21:30-22:15

    15:30-16:30 18:45-21:00
II             VS. Pingviinit
       Haka 1     Haka 1 Haka 2
               
U20   09:40-10:20 H3 19:00-20:00 08:15-09:15 H3 16:15-17:15 10:30-11:30 19:00-21:15
    20:30-21:15 19:45-20:45     VS. KJT
    Haka 2 Haka 1 Haka 2 Haka 3 Haka 1 Haka 1
               
U18 21:00-22:00   20:15-21:15 21:00-22:00 20:00-21:00 15:45 - 18:00  
          VS. HPK AK  
  Haka 2   Haka 1 Haka 2 Haka 3 Haka 2  
               
U17 20:00-21:00   17.30-18.30   17:45-18:45   19:30-20:15
           @ Rockets MV-Jää
  Raitasport Raitasport   Decens MP   Decens
               
U16   17:45-18:45 16:30-18:30 16:15-17:15 20:15-21:15 17:00-17:45  
2005   Oheinen      @ S-Kiekko
    Radiokulma Vapaa-aikatalo Raitasport Radiokulma Decens  
               
U15 17.45-18.45 18:30-19:30 16.30-17.30 17.45-18.45   17:45-19:45  
2006   Oheinen       VS. Pingviinit  
  Tesoma 1 Veska Tesoma 1 Tesoma 1   Tesoma 2  
               
U14 17:00-18:30 18.45-19.45 18.45-19.45 16.30-17.30   16:45-18:00
2007 Oheinen TEHOJÄÄ       @ Ottelut Black - K-Ahmat
  Autocenter Tesoma 2 Tesoma 2 Tesoma 1   Decens
               
U13   17:30-18:30 16.15-17.15   17.30-18:30 18:00-19:15  
2008   Oheinen       Sport - PK-83  
    Veska Hervanta 1   Hervanta 1 Decens  
               
U11   16:30-17:30 17:30-18:30 19:00-20:00 15:30-16:30  
2010     Oheinen    
  Hervanta 2 Haka 3 Veska Haka 3  
               
U10   16:30-17:30 16.15-17.15 16.45-17.45 08:45-10:00 
2011   Oheinen      
    Veska Hervanta 1 Haka 3 Tesoma 1 
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00      18:15-19:15 
G 12/13           OTTELUT 
    Radiokulma   Raitasport     Decens
               
Naiset 20:15-21:15     20:15-21:15 17:15-19:15
          VS. PaRa
  Tesoma 2     Tesoma 1 Tesoma 1
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit             21.15-22.15
               
              Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-           13:45-15:15  
koulu              
            Haka 3  
               
VAKE              
JÄÄT              
               
               
               
VAPAITA            
VUOROJA          
             
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry