vko 33 10.elo 11.elo 12.elo 13.elo 14.elo 15.elo 16.elo
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:30 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30 9:30-10:30  
  18.30-19.30 16:30-17:30    @ FPS      
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 2  
               
Miehet              
II              
               
               
U20 19:45-20:45 8:15-9:00 18:30-19:45 08:15-09:15 19:00-21:30    
    19:15-20:15 20-21 MV HA1   VS Leki    
  Haka 2 Haka 1 Haka 1 Haka 3 Haka 1    
               
U18 20:30-21:30 19:00-2015 18:15-19:45 18:45-19:45 16:30-18:30    
      20-21 MV HA1   VS HPK    
  Haka 1 Haka 2 Haka 2 Haka 3 Haka 3    
               
U17 20:00-21:00   17.30-18.30   20:15-21:15 17:00-19:15 13:15-15:15
            VS Vaps
  Raitasport Raitasport   Radiokulma Decens MP Decens
               
U16   17:45-18:45   16:15-17:15 17:45-18:45 Ottelu 18:00-20:15  
2005          @ Pelicans VS Pelicans  
    Radiokulma   Raitasport Decens MP   Decens  
                 
U15 17.45-18.45 16.30-17.30 17.45-18.45     17:15-19:15
2006           Ottelu
  Tesoma 1 Tesoma 1 Tesoma 1     Tesoma 1
               
U14   18.45-19.45 18.45-19.45 16.30-17.30 17:45-19:45  
2007         VS HPK  
    Tesoma 2 Tesoma 2 Tesoma 1 Tesoma 2  
               
U13     16.15-17.15   17.30-18:30 15:30-16.30  
2008              
      Hervanta 1   Hervanta 1 Haka 3  
               
U11   16.30-17.30   16.15-17.15   09:00-12:00  
2010             Ottelut  
  Hervanta 2   Hervanta 1   Hervanta 2  
               
U10     17:30-18:30   16.15-17.15 16.45-17.45  
2011              
      Haka 3   Haka 3 Haka 3  
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00   13:45-15:15  
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport   Haka 3  
               
Naiset         15:00-17:00 08.45-10.00
    Ratkeaa ensi  viikolla   Ottelu  
          Tesoma 1 Tesoma 1
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit             15:45-17:15
               
              Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-              
koulu              
               
               
VAKE              
JÄÄT              
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry