vko 37

9.syys

10.syys

11.syys

12.syys

13.syys

14.syys

15.syys

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45

9:30-10:30

9:30-10:30

 

 

 

18:30-19:15

17:45-18:45

K-Vantaa 18:30

 

K-Vantaa

 

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Tikkurila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

 

 

19:30-20:30

20:15-21:15

 

 

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 1

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

19:30-20:30

19:30-20.30

 

19:00-20:00

15:30-16:30

Vierasottelu

Ottelu 16.00

 

 

 

 

 

 

KJT Haukat

Hokki

 

Haka 1

Haka 1

 

Haka 2

Haka 1

Järvenpää

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

B

 

19:00-20:00

17:30-18:30

19:30-20:30

20:00-21:00

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

 

KJT Haukat

 

 

 

Haka 2

Haka 3

Haka 1

Haka 3

Kerava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

20:00-21:00

 

17.30-18.30

 

17:45-18:45

Ottelu 17:15

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

Kiekkohait

Lukko Team

 

Raitasport

 

Raitasport

 

Decens MP

Decens MP

Rauma TK1

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16.30-17.30

20:15-21:15

Ottelut

Ottelu

POWER

   

 

 

 

Power/Sport

Power

SPORT

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

Her2/ Vammala

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

14.45-16.15 1

 

AAA/

 

 

 

 

 

17:30-19:30 2 

 

AA

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 1/2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

 

16:45-17:45

   

17.30-18:30

11:00-12:00

17.45-19.15

 

 

     

 

 

 

 

 

Radiokulma

   

Hervanta 1

Hervanta 2

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

18.45-19.45

16.30-17.30

Turnaus

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

 

 Leki

 

 

 

Hervanta 1

Tesoma 2

Tesoma 1

Loviisa

Lempäälä

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 

15:30-17.45

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F1-10

 

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 15:30-17:45

13:00-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tesoma 1

 

Haka 3

 Haka 3

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

F2-11

 

15:45-16:45

 

 

 

9.45-10.45

8:45-10.00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

 

 

 

Hervanta 2

 Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

G-12/13

 

 

 

15:30-16:15

 

12:15-13:15

 

jäät

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raitasport

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naiset

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

21.00-22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

13.45-15.15

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

 

 

 

 

JÄÄT